La o barfa s'o cafea !
La o barfa s'o cafea ! Discutii pe subiecte de literatura, arta , stiinta, tehnologie, politica , social, viata noastra, diverse
Lista Forumurilor Pe Tematici
La o barfa s'o cafea ! | Reguli | Inregistrare | Login

POZE LA O BARFA S'O CAFEA !

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Nicole23
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
28 - 65 ani
La o barfa s'o cafea ! / Unde vrem ? / Unde sa mai iesiti sa beti o cafea cu prietenii  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Mephistofel
Vizitator



Daca va intrebati unde sa mai iesiti sa beti o cafea cu prietenii, ei bine aflati ca o puteti face chiar in intimitatea locuintei.

Nu va aranjati prea mult pentru intalnirea de dupa-amiaza cu prietenele, caci punctul de atractie il va constitui masuta de cafea.



Va intrebati poate ce este atat de special la o simpla masuta de cafea. Masuta multimedia nu este nici simpla si nu serveste doar la sustinerea cestilor de cafea.

Masuta multimedia este o piesa de mobilier revolutionara, prin intermediul careia puteti face o sumedenie de lucruri. Spre exemplu va puteti verifica casuta de e-mail, gratie tehnologiei wifi integrate, puteti viziona filme sau descarca fotografii, si de ce nu va puteti juca.

Masuta "minune" are integrata tehnologia bluetooth, porturi game pad, si afiseaza o grafica tridimesionala.

Asadar daca o simpla cafea se poate transforma in ceva extrem de amuzant si totodata de util. Garantat prietenele vor veni mai des in vizita!

unde mai iesiti beti cafea prietenii daca intrebati unde mai iesiti beti cafea prietenii, bine

68.6KB


pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la